אני רואה את גדולתך, חושפת אותה בפניך ומוקירה אותךסדנאות למנהלים


סדנאות למנהלים


סדנאות למנהלים

 

אימון אישי

הוא מרחב מופלא המאפשר צמיחה בלתי רגילה.  בשיחה נינוחה ונעימה, מתוך אינטימיות מיוחדת, נרקמת מערכת יחסים ייחודית , שותפות מעצימה בינך לביני.

כמאמנת אני רואה את גדולתך, חושפת אותה בפניך ומוקירה אותך. אני מקשיבה לך בצורה נקייה, ללא שום שיפוטים, דעות קדומות, או ביקורת .

הקשבה אוהבת ונקייה כזו מאפשרת לך להיות בביטוי עצמי מלא, להתחבר באותנטיות למי ומה שאתה, להיות ערה לגדולתך ולצמוח בתוכה. אני תורמת לך כלים רוחניים ואחרים ומאתגרת אותך לממש את תכלית חייך.
אימון אישי מתבצע בדרך כלל במפגש פנים אל פנים, אולם יכול לחילופין להתבצע טלפונית, או בסקייפ, משיקולי נוחות (של המתאמנים שלי מחו"ל למשל…)

אימון אישי הווייתי תודעתי

הכלי המרכזי שלי באימונים ובסדנאות הוא אימון אישי תודעתי הווייתי, על פי מודל שפיתחתי, המבוסס על אימון מוקיר ופסיכולוגיה חיובית ויונק מדיסציפלינות נוספות, שלמדתי והתמחיתי בהן. אני משלבת כלים ממקורות שונים, בהם גם כלים מתחום הרוח, במיוחד מתוך מידעי תודעת העל שזכיתי ללמוד במשך חיי. הדגש באימון האישי ובסדנאות הוא על חיבור אותנטי ועמוק למי שאתה באמת, ולמה שהנשמה שלך באה לממש בחיים האלה.

"מהן משאלות הנשמה? משאלות הנשמה הן משאלות שמטרתן להביאך להתפתחות רוחנית ולתכלית עליונה: בהירות, אהבה, מיקוד והתשוקה למצוא את נתיבך הגבוה ולהביא יותר אור לחייך" (סאנאיה רומן)

כאשר ההוויה שלך שלמה ובטוחה, והתודעה שלך צלולה ובהירה –  הכול הופך אפשרי. ממקום של ביטחון עצמי, ביטחון במי ומה שאתה, מתוך מרחב מלא חמלה של אהבה עצמית וראיית היש, מדווחים מתאמנים ומשתתפי סדנאות על חיוניות גוברת, על אנרגיות ועל תשוקה לחיים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *