בואי לחגוג את החיים

ערב חוויתי לנשים שרוצות לחיות את חייהן מתוך שמחה ותשוקה

בתוך חיי היום יום התרגלנו להתנהל מתוך מחויבות ומשימתיות.
שמנו בצד את ההנאה, השמחה והתשוקה. 

אנחנו לא פעם חוות שחיקה, שמחות לפעמים בתוצאות – אבל
לא ממש נהנות מהדרך. 

כל זה יכול להשתנות, אם רק נבין שהשמחה תלויה רק בנו,
היא ברת יישום וחשובה, והיא זו שתביא אותנו להצלחה לאורך זמן.

מה מצפה לנו?

  • למה לי שמחה בכלל ?
  • למה שמחה לא נוכחת מספיק בחיינו ?
  • מה הן הוויות מנצחות? – כלל אצבע שיאפשר לך לחגוג את החיים
  • 3 מפתחות עוצמתיים ליצירת שינוי, פשוט ליישום 

מה מספרות נשים כמוך על המפגש?

המפגש היה מאוד מעצים ומחבר. נמצאת יותר בעירנות לשמחת החיים להודיה, משתמשת יותר בחוש הומור גם במצבים מאתגרים. למדתי לדעת שהכוחות שלי והיכולות שלי הרבה יותר גבוהות ממה שאני מעריכה. אני יודעת שאני מביאה טוב לעולם ומקבלת בחזרה בעיקר טוב. זה כל הזמן במודעות שלי. לוקחת לי זמן איכות עם היקרים והיקרות לי. בעיקר אוהבת ומעריכה את מה שיש לי ומעצימה אותו.
עדנה גולן
מפגש נשים כמו זה שחוויתי בביתה של אורית פותח בתוכנו ערוצים חדשים של אומץ ,עצמה ושמחה. השיח הפתוח מעלה זוויות שונות בחיינו ומאפשר לנו לקבל אהבה ונחמה שאינם תלויי שיקולי תועלת ורווח. אלא פשוט מעצם היותנו נשים מודעות לכוח הפנימי. הערבים הללו בעיני מהווים צידה לדרך. אל תוותרו על צמיחה בתוך קבוצת יחד של הנשים שבתחילת ערב רובן זרות זו לזו ובסופו שוררת אחוות אחיות מעצם חוויית יחדיו הפתוחה שחוו.
מרגלית קוטב
הגעתי לביתה של אורית. וואוו! מרחב נעים ותחושה של חגיגה נשית, שפע וכל טוב! אורית מקצועית, היה נעים 'להתרענן' ולהיזכר איך אפשר כל הזמן לחגוג. הכל מתחיל בגישה שלנו, בשפה שלנו, ולזכור מי אנחנו. ממליצה לכל אישה 'לחגוג את החיים' עם אורית פרי.
מאירה אור-לבן
המפגש היה איכותי. נעים מלא תוכן ובהחלט הנאה והנעה.
רחל לאופר
זה לא שאין לי סיבות טובות אבל אני לא תמיד זוכרת שמגיע לי. לא תמיד אני מזהה את יכולותי או מאמינה בהם. השגרה נוחה ומרדימה ואיתה אובדים הדחף וחדוות החיים. למרות שאני "יודעת" מי אני ומה אני ולמה אני מסוגלת, גם אני זקוקה למישהי שתזכיר לי מדי פעם. שתעורר אותי ושתהפוך את השגרה למבורכת, לחגיגית. מישהי שתגרום לי לנהל את החיים במקום לתת לחיים לעבור לידי. אז הלכתי לשמוע את אורית, לא בפעם הראשונה, והיא הזכירה לי. היא גרמה לי לחשוב, לחפש, להאמין ולחגוג. לא ברעש וצלצולים. לאט לאט. הצלחות קטנות, צעדים קטנים שמשמחים ומדרבנים להמשיך.
בתיה מורבצ׳יק

הצטרפי אלינו לערב מלא ערך והנאה, שבו תקבלי מפתחות למשאבי השמחה הטבעיים שלך

אורית פרי - ״הייעוד שלי הוא לחולל שינוי בחיי אנשים, כך שיחיו חיים של שמחה וביטוי עצמי מלא״

משנת 1996 עוסקת באימון אישי ועסקי, מדריכה, מנחה, מנטורית, מאמנת מאמנים. מרצה, מנחה סדנאות, מלווה מנהלים ומנהלות, בעלות ובעלי עסקים, וגברים ונשים פרטיות שמחויבות ליצור נקודת מפנה בחייהם.

לפני שגיליתי את עולם האימון עסקתי בהוראת אמנות, הקמתי וניהלתי עסק, ומאז הקמת ערוץ 2 עסקתי בעריכת תוכן של סדרות דוקומנטריות ותוכניות טלוויזיה מובילות.

היכן ומתי?

ביום רביעי ה- 31.7.19  
בין השעות 19:00 ועד 21:30

רח׳ אז״ר 40א׳, כפר סבא

המפגש בעלות של 90 ש״ח

במכירה מוקדמת עד ל-23/07/19.
לאחר מכן בעלות של 120 ש״ח

בכל שאלה צרי איתי קשר באמצעות כפתור הווטסאפ
או התקשרי אל 052-2513325

את יכולה לפתוח את היום שלך בשמחה, באנרגיה ובתשוקה, שאינן תלויות בדבר – אלא אך ורק בך!

דילוג לתוכן