נשים שרוכשות מודעות לעוצמתן פורצות את החסמים שלהן


העצמת נשים זו התשוקה האישית שלי.
העשייה שלי בתחום זה – בין בעבודה אישית, בין בסדנאות הפתוחות לקהל הרחב ובין בפעילות ארגונית – נעשית מתוך התשוקה הזו. אני רואה בהעצמה וביצירת הבדל בחיי אנשים בכלל ונשים בפרט ערך עליון, ומתוך ייעוד זה אני פועלת.
עד היום הנחיתי תוכניות להעצמת נשים למאות נשים, בין בסדנאות שפתוחות לקהל הרחב, בין בעסקים וחברות פרטיות, ובעיקר במגזר הציבורי : חברות ציבוריות, משרדים ממשלתיים, בתי חולים.
בכל המקומות הללו זכיתי לגעת בחייהן של נשים מדהימות, שהפיקו ערך רב לחייהן, ורבות מהמשתתפות מגדירות את התוכנית כתוכנית ששינתה את חייהן.
בפעילויות שאני מנחה, הנשים לומדות לגלות את העוצמה האישית שלהן, שקיימת בהן מאז ומעולם.
כשנשים לומדות את העוצמות שלהן, הן יכולות לחזק אותן ולנהל את עצמן ואת חייהם מתוכן באופן מודע. זו התרומה המהותית ביותר לחוויה של מימוש החיים שלנו ומימוש הפוטנציאל האישי.
בסדנאות שלי אני נוהגת  להשתמש במטאפורה שמוכרת לכולנו. כל אחת מאיתנו דומה שמש: מלאה עוצמה, חום, אור ואנרגיות גבוהות.
אבל, ממש כמו בטבע – גם לנו יש גם עננים, שמסתירים את השמש, את אורה ואת חומה.

ובסדנא או בתהליך האישי אנחנו לומדות לזהות את עוצמתנו, ואף להגביר אותה, וגם להכיר את העננים או החסמים הללו ולהסיר אותם : דאגות, פחדים, מתח, שיפוטיות וביקורת כלפי אחרים ובעיקר כלפי עצמי, כעסים, מחשבות טורדניות, ושיחות פנימיות מחלישות. התנהלות מתוך "מה יגידו עליי" או "מה יחשבו עליי".
אמונות כגון "אני לא טובה מספיק", "זה קשה" , "לא מגיע לי", "זה לא פר", "זה לא הזמן המתאים"… ועוד ועוד.

העצמה נשית

העצמה נשית היא  העצמת אישית של נשים. העצמה משורש ע.צ.מ זה חיבור לעוצמה האישית וגם חיבור שלך לעצמך. כי כשאת מתחברת לעצמך  – את מתחברת לעוצמתך ולגדולתך, וכשאת מודעת לעוצמתך , את מודעת לעצמך, למי שאת באמת, למהות האמיתית שלך. 

בתהליכים שאני מנחה  מתחברת כל אחת מהמשתתפות לעוצמות האישיות שלה, מתוודעת לייחודיות שלה ורוכשת  כלים להעצמה אישית, עצמית, שהופכים  נגישים וזמינים עבורה באופן תמידי, כחלק מארגז הכלים האישי.

במילים אחרות, אני מלמדת הבנות ומביאה כלים שאם תבחרי לקחת ולהפנים אותם, את תוכלי להעצים את עצמך באופן משמעותי, להתחבר לעוצמה הנשית שלך, או לעוצמה האישית שלך כאישה, כמי שאת. כשאת רוכשת  את  היכולת להעצים את עצמך, לראות את גדולתך ולפעול מתוכה, את הופכת לבעלת הבית הבלעדית והמוחלטת של העוצמה האישית שלך.

מחמאות וחיזוקים הבאים מבחוץ זה דבר נעים ונחמד, אבל את לא תהיי תלויה בהם יותר.את לא תזדקקי יותר לכך שאחרים יעצימו אותך. את תדעי בעצמך מי את ומה את שווה באמת. ואם את יודעת זאת כבר היום – את תעמיקי את הידיעה הזו, את ההכרה הפנימית הזו בעוצמתך, ותחיי מתוכה ממש, בכל תחומי חייך.

מרגישה שאת שחוקה, "כבויה", חסרת שמחת חיים, לא נהנית מהחיים ?

האם את חשה שאינך מבטאת את עצמך מספיק ?

לא מרגישה שאת מגשימה את שאיפותייך ? או שאת לא מממשת את החיים באופן מלא ?

בואי לקבל כלים והבנות שיאפשרו לך לחגוג את החיים, להתחבר לחלומות שלך ולממש אותם. 

נשים שרוכשות מודעות לעוצמתן, עוברות טרנספורמציה בביטחון העצמי שלהן, ופורצות את החסמים שלהן.

 

מנהיגות נשים

ההבדל בין נשים בעלות עוצמה לבין נשים הפועלות בסביבה גברית, שלא עבור תהליכי מודעות והעצמה, הוא שהראשונות מנהלות את חייהן, ואילו השניות מתנהלות בחיים, ובמקרים מסוימים אף חיות מתוך הישרדות. תהליכי מודעות והעצמה הם אלו המאפשרים לנשים לגלות את העוצמה האישית הטמונה בכל אחת ואחת, לחיות מתוכה ולקחת אחריות מלאה על נסיבות חייהן ועל  הבחירות שלהן. נשים שרוכשות מודעות לעוצמתן, עוברות טרנספורמציה בביטחון העצמי שלהן, ופורצות את החסמים האישיים והמקצועיים שלהן. הן לוקחות אחריות על נסיבות חייהן ועל הבחירות שלהן, מפתחות אסרטיביות, והופכות מנהיגות של חייהן ושל הסובבים אותן. הטרנספורמציה האישית של כל אישה כזו הופכת להתמרה של כול הסביבה בה היא פועלת.

התוכניות להכשרת מנהיגות נשים בהנחייתי מבוססות על מודל העצמה בן 20 שלבים שפיתחתי.