אורית פרי פיתוח ואימון אישי


הבחירה שלי היא לחיות את חיי מתוך ההקשר של יצירת הבדל.


נעים להכיר 🙂 אני אורית פרי.

 

הייעוד שלי הוא לחולל טרנספורמציה בחיי אנשים, מתוך ההקשר הזה,
אני מפתחת תוכניות, יוצרת סדנאות, מנחה, מאמנת וגם מנהלת את מערכות היחסים האישיות שלי.
אני ערה לזכות הגדולה שלי – לגעת באנשים ובחייהם, ולתמוך בהם בדרכם לממש את עצמם

על הזכות הזו, ועל האפשרות לחיות מתוך אהבה, הנאה, שמחה, תשוקה והגשמה, אני מוקירה תודה מידי יום ביומו.

איך הכל התחיל

לפני שגיליתי את האימון עסקתי בהוראת אמנות, הקמתי וניהלתי עסק, ועסקתי בעריכת תוכן בטלוויזיה של סדרות דוקומנטריות ותוכניות טלוויזיה מובילות. מה שהוביל אותי תמיד מתחום לתחום, היה שאיפה בלתי מתפשרת להגשמה ולמימוש עצמי.

לתחום האימון התוודעתי במסגרת הפורום והתוכניות של החברה הבינלאומית landmark-education. השלמתי שם את "המסלול לחיים" והמשכתי לתוכנית הנחיה ומנהיגות.

בשנת 1996, במקביל לעבודה שלי בטלוויזיה, התחלתי לאמן במסגרת תוכנית ביטוי עצמי ומנהיגות של חברת לנדמרק, ובהמשך אימנתי מאמנים באותה מסגרת.

מרגע שהכרתי את תחום האימון, ונגעתי באפשרות הזו, של לעשות הבדל בחיים של אנשים, היה לי ברור, שיום אחד העשייה הזו תהפוך למרכז חיי. בשנת 2004, כשנולד יהונתן, נכדי הבכור, עסקתי רבות בשאלה של מהות הסבתאות שלי.

כבר בטיסה ללונדון (שם גרה בתי באותה עת) לקראת הלידה, אני זוכרת שהתבוננתי בשאלה של מהות הסבתאות עבורי. האימהות שלי מאוד הגדירה אותי, הצמיחה אותי, מילאה אותי, יצרה אותי כמי שאני. ידעתי שהסבתאות תהיה משהו שונה, ולא הרחבה של האימהות שלי.

אני זוכרת שבין ההתרגשויות שסביב הלידה, במהלך שבועות השהות שלי לצד בתי בלונדון, בתוך העשייה הרבה והנפלאה שסביב תינוק חדש, המשכתי לחקור את המשמעות של הפרק החדש הזה בחיי.

חשבתי לעצמי שבשלב זה, אילו הייתי במעגל האינדיאני, לא הייתי יושבת עם האמהות והילדים, אלא עם הנשים הזקנות החכמות של השבט… ( הייתי אז בת 49).

והתובנה הזו חיברה אותי לידיעה שזה הזמן להשפיע ולעשות הבדל.

ואכן, הדבר הראשון שעשיתי כשחזרתי לארץ, היה להירשם לבית ספר לאימון, על מנת להתמקצע בתחום ולהפוך אותו למרכז חיי.

הייתה לי הזכות ללמוד במסגרת ביה"ס למצוינות באימון של חברת emotion בניהולה של נטאלי בן דוד. הגישה הייחודית של נטלי לאימון ולחיים בכלל, תאמה והעשירה את הנתיב של למידה ועבודה רוחנית, שבו צעדתי זה מכבר.

עולם האימון

משנת 1996 אני עוסקת באימון אישי ועסקי, מדריכה, מנחה, מאמנת מאמנים. יזמית, מנחה סדנאות התפתחות ומודעות, מאמנת מנהלים, בעלי עסקים, ואנשים שמחויבים ליצור נקודת מפנה בחייהם.
בין השנים 2005–2006 אימנתי מאמנים בתהליך הכשרתם בביה"ס למצוינות באימון של חברת emotion. במקביל אימנתי באופן פרטי, והנחיתי קבוצות מאמנים. ב-2006 הקמתי עם שותפה חברת מאמנים ובהמשך הקמנו בי"ס להכשרת מאמנים.

בשנת 2009 בחרתי לפרוש מהחברה (שהתפרקה מעט לאחר מכן) אל מסגרת עצמאית, שמאפשרת לי לאמן ולהנחות, על פי האני מאמין שלי, ולממש את תכלית חיי, מתוך תשוקה, נינוחות ושמחה.

במשך השנים הנחיתי ואימנתי מאות רבות של נשים וגברים, שיצרו תוצאות פורצות דרך בחייהם.

ב 2009 שימשתי כסופרווייזרית בתוכנית חברתית להעצמת נשים, בשיתוף חברת "קומברס" ועיריית תל אביב.