נעים מאוד, שמי אורית פרי,

ואני מנטורית אישית ועסקית, עוזרת לנשים וגברים, בעלי עסקים, מנהלים ושכירים להתקדם, לפתח ולהתפתח לטובת מימוש החיים עצמם בצורה הטובה ביותר שאפשר.

בגיל 40 נחשפתי לעולם הקואצ'ינג מתוך סקרנות. נרשמתי לסדנת התפתחות של חברת לנדמרק ומאותו הרגע הבנתי שיש פה משהו גדול מהחיים.
האפשרות של לעשות הבדל בחיים של אנשים ולהיות במרחב של טרנספורמציה ריגשה אותי מאז ומרגשת אותי עד היום. 

עולם הקואצ'ינג היה עבורי באותה תקופה תחביב שנבע מתוך תשוקה וסקרנות להתפתחות אישית ולמדתי אותו במקביל למשרה מלאה כעורכת תוכן בטלוויזיה, בה הייתי מרוצה ומסופקת. עם זאת, ידעתי שכשאהיה גדולה, יום אחד, אעסוק באופן מלא בתחום ההתפתחות האישית.

במהלך השנים, התנדבתי במרחבים שונים של אימון אישי והתפתחות, השלמתי מסלולי לימוד שונים, קיבלתי תעודת מאמנת והרגשתי סיפוק עצום מהחוויות לאורך שנות הלימוד והיישום.

בשנת 2004, נכדי הבכור נולד ולפני לידתו, תהיתי עם עצמי מה המשמעות של להיות סבתא. עבורי האמהות היתה תפקיד מאוד משמעותי שצמחתי מתוכו, והתלבטתי לגבי מהות הסבתאות שלא היכרתי עדיין. האם זה הרחבה או שלוחה רגשית של אמהות, או אולי משהו שונה לחלוטין שעומד בפני עצמו. 

כששיתפתי חברה, שהיתה בסטטוס משפחתי דומה, היא אמרה לי משפט משנה חיים: "אם היינו חיות בשבט אינדיאני היית יושבת כבר באוהל של הזקנות החכמות של השבט, האוהל של הסבתות" 

באותו רגע הבנתי שהגיע הזמן שלי, הגיע ה"יום אחד", הקריאה הפנימית לעסוק רק בעולם התוכן של ההתפתחות האישית. הבנתי שאני גדולה מספיק ויש לי את הזכות והיכולות להיות מנטורית לאנשים. 

מאז ועד היום אני מונעת מתוך תשוקה גדולה לאמן,
להעניק כלים וללמד.

במהלך השנים אימנתי מאמנים בתהליך הכשרתם באימושיין של נטלי בן דוד, הקמתי עם שותפה חברת מאמנים עצמאית ובית ספר לאימון, שבו פיתחנו שיטת הכשרה ואימון ייחודית. 

עם הזמן שמתי לב שאני נהנית במיוחד מאימון בשני נושאים מרתקים ומרגשים: עולם ההתפתחות הנשית ועולם ההתפתחות הניהולית והיזמות

האהבה לעולם ההתפתחות הנשית קיבלה ביטוי החל משנת 2010, במהלכה פיתחתי סדרה של סדנאות להעצמה אישית המיועדות לנשים, תוכנית שבמסגרתה הנחיתי מאות נשים במשרדי הממשלה, במערכות הבריאות ובארגונים נוספים במגזר הציבורי והצלחתי להשפיע על נשים רבות. לשמחתי, עד היום חלק מאותן נשים שומרות עימי על קשר ומעדכנות אותי על השינויים בחייהן. 

האהבה לעולם היזמות והניהול באה לידי ביטוי משנת 2012 על ידי כניסה לעולם הארגונים והנחיית צוותים בפיתוח סביבת עבודה אפקטיבית, הנעת עובדים, איזון בית עבודה, תקשורת בינאישית, ואימון מנהלים להיות מנטורים. 

היום אני מלווה ומייעצת באופן פרטי, מרצה ומנחת סדנאות בתחום ההתפתחות האישית. 

במפגשי הייעוץ והליווי בעזרת תובנות אישיות וכלים פרקטיים אני עוזרת ללקוחותיי להתפתח ולהתגבר על מצבי חוסר נעימות כמו שחיקה, עייפות, מועקה, בלבול, חוסר בטחון ואי שביעות רצון.
מטרת הפגישות היא לתת ללקוחותיי את היכולת לחיות את החיים שלהם מתוך שמחה, תשוקה ותחושת משמעות.

אז למה דווקא אני?

במשך 25 שנות נסיון באימון אישי ומנטורינג אני זוכה להוות מרחב לצמיחה והתפתחות אישית ללקוחותיי.
מרגש אותי לגעת בחיים של אנשים ולעשות הבדל.
להאיר להם נקודות חשוכות ולעזור לחיות חיים שהם מרגישים בהם משמעות, קלילות והנאה. 

ובנימה אישית, 

אני מאמינה שלא צריך להתפשר על לחיות את החיים פחות מהכי טוב שאפשר. אני לא מאמינה בחיים של סבל או של מאבק וגם לא של מאמץ בלתי נלאה. אני מאמינה שאפשר להגיע להישגים ולחיות חיים משמעותיים מתוך שמחה ותשוקה. 

היכולת לחיות את החיים במלוא הפוטנציאל נמצא בנגישות מלאה עבורך, במרחק נגיעה ובתהליכים קצרים וממוקדים.

אני מזמינה אותך לחגוג את החיים. 

וקצת מעבר :

בזוגיות עם פרלה כבר חמישים שנה 
סבתא לשמונה: 3 מקסימות ו 5 מקסימים  
מתחילה כל שבוע בהליכה בים בחוף הצוק
ואם אני לא בים, תוכלו למצא אותי בקולנוע.

לחגוג את החיים בטלויזיה