פיתוח מנהלים


עולם הניהול הוא עולם של השפעה ואתגרים בלתי פוסקים.

 

בהיבט האישי והמקצועי שלי , בשל ההקשר של יצירת הבדל שמתוכו אני פועלת, אני אוהבת לעבוד עם מנהלים, ללוות אותם וליצור יחד איתם התמודדות מעצימה עם האתגרים הניצבים בפניהם. כי שינוי שמנהל יוצר בחייו ובמי שהוא כמנהל הוא בעל השפעה משמעותית על אנשים רבות.
עבורי לפתח מנהלים, לאמן אותם על המטרות שלהם, על התחומים שהם רוצים לפתח בעצמם, ליצור אותם מנהלים טובים יותר, זה להעצים את היכולת שלי להשפיע על העולם.

במציאות המואצת של ימינו, מנהלים נדרשים למלא פונקציות רבות בעת ובעונה אחת, ולעמוד בדרישות רבות. מנהל טוב הוא זה שיודע לנווט בין כל דרישות תפקידו.

להוביל ולראות קדימה וגם לנהל את היום יום, לראות מערכתית, ממבט על, וגם להיות עם האצבע על הדופק. לנהל ידע, לנהל אנשים, לנהל מול עמיתים ומנהלים אחרים בממשקים, להיות המביא של תחום אחריותו כלפי בכירים ממנו.

מנהל טוב הוא מנהיג, וקודם לכל אלה הוא מנהל את עצמו ומנהיג את עצמו, את תפקידו ואת חייו בכלל.
מנהלים שאני מלווה בתהליך פיתוח אישי, מגדירים לעצמם את התחומים בהם הם מבקשים להתפתח. לא פעם הם מגדירים זאת בפשטות: להיות מנהל טוב יותר.

כשאנחנו פורטים זאת לתחומי התפתחות יותר ספציפיים, אנחנו מוצאים שם:

הנעה עצמית, כיבוש יעדים, חלוקת משאבים, הגברת אנרגיות.
אסרטיביות, ניהול מעצים, הקשבה, הנעת עובדים, תקשורת.
ניהול זמן, ניהול מתוך החשוב ולא מתוך הדחוף, וגם – לדעת ליהנות החיים.

פיתוח מנהלים הוא מרחב של ליווי, תמיכה וצמיחה שבמהלכו מנהלים מגבירים את האפקטיביות האישית שלהם, מתוך נינוחות ובהלימה למי שהם, לערכים שלהם ולעוצמתם האישית הייחודית.
מנהלים ומנהלות מגבשים לעצמם חזון אישי בתפקידם, קובעים יעדים אישיים ומפתחים את המנהיגות שלהם, ואת יכולתם להוביל את הכפופים להם, ומשדרגים את יכולת ההשפעה שלהם בקרב מנהלים עמיתים ובכירים.

מנהלים ומנהלות לומדים לפתח דרכי תקשורת, הכוללות מיומנויות הקשבה, העברת מסרים, מתן וקבלה של משוב, ופתרון קונפליקטים. 
לצד שכלול היכולת לעסוק במגוון תחומי ניהול, עם מחויבות לתוצאות והישגים, אנו מתבוננים גם ביצירת איזון בין החיים המקצועיים לחיים האישיים. איזון זה תורם לנינוחות ולתחושת הרווחה האישית, וכתוצאה מכך גם הוא משפר את האפקטיביות ואת התוצאות העסקיות.