ניסיון חיי והידע שלי משלבים בין המעשי לרוחני


אני נטועה חזק בקרקע של העולם הפיזי (יזמות, מנהיגות, ניהול, שיווק ) ומחוברת בעוצמה לעולם הרוח (אנרגיה, תודעה, אמונה, והשראה). לצד הנחיה, הדרכה, הקמת עסקים וניהולם, אני עוסקת כל חיי בלמידה שעיקר מהותה רכישת כלים רוחניים , שגולת הכותרת שלהם היא לימודי תודעת העל.

 בעבודתי אני משלבת ראייה רציונאלית וגישה פרקטית, תוך אחיזה איתנה בקרקע המציאות, יחד עם כלים והבנות רוחניות. לא מדובר במיסטיקה, אלא במה שאני קוראת "רוחניות פרקטית". השילוב הזה, המקנה מודעות חדשה אל היום יום, אל הכאן ועכשיו, הוא שמקדם אותנו בנינוחות, שלוה ובטחה אל עבר האופק של העידן החדש , שאנו כבר עומדים בפתחו.
האפשרות להעביר את החוכמה והכלים הרוחניים בדרך מובנית ומובנת, בהירה ונהירה, היא זכות גדולה עבורי. אני יודעת שזו הדרך ,שמאפשרת לאנשים לחיות חיי מימוש והגשמה, ובכך אני עצמי מממשת את תכלית חיי.

כמאמנת ומנחה לחיים מלאים ושמחים, השמחה שזורה בתוכניות שאני מנחה – ליחידים או לקבוצות. גם כשהתכנים לא פשוטים, וההתמודדויות מאתגרות, הרי שלצד ההתייחסות הרצינית והמעמיקה יש גם הרבה הומור, קלילות ושמחה.

הרבה מהפידבקים שקיבלתי עם השנים, בכתב ובעל פה, התייחסו לכך  שאני חיה את מה שאני מלמדת, ויוצרת מודלינג של התכנים. על כך ש   I walk my talk וגם לעובדה שאני משתפת בסיפור האישי שלי, ומביאה דוגמאות רלבנטיות מעצמי ומחיי.

המשתתפים חווים את מה שאכן קורה בתוכניות שלי  – אני לא מטיפה ולא מרצה, אלא מביאה את החיים שאני חיה הלכה למעשה, וזה הדבר שמשפיע לא פחות מהכלים והתובנות שאני נותנת, ואולי אף יותר.