ניסיון חיי והידע שלי משלבים בין המעשי לרוחני


אימון לעסקים הוא אימון אישי לבעלי עסקים.

עסקים קטנים הם מקור הצמיחה העיקרי של המשק. יותר ויותר אנשים יוזמים ומקימים עסקים, מי מכורח המציאות והנסיבות ומי מרצון ומתוך שאיפה להגשמה עצמית ולמרות כל אלה,  רובם של העסקים לא שורדים את שנתם הראשונה, ושליש מהנותרים נסגרים בתוך 3 שנים.

לכן הצלחתם של עסקים היא אחת הסוגיות המשמעותיות, הגורליות והחשובות. סוגיה זו מאתגרת מאוד במיוחד כיום, בתקופה של האצת תהליכים, כשאנשים מחויבים יותר מתמיד ליזמות, עצמאות וחופש.

בעלי עסקים חווים שהעסק שלהם מנהל אותם במקום שהם ינהלו אותו.
בעלי עסקים חווים התלבטויות, פחדים, כעסים, מצוקות, לחצים, מתחים, קשיים, טרדות, דאגות, קשיים בתקשורת  – וכל אלה באים לידי ביטוי בעסק, הן ברמת ההתנהלות היומיומית  ומן הסתם גם בתוצאות העסקיות.
בכל עסק, כמו בכל מערך אנושי, האדם הוא המרכז: הווייתו, תרומתו לעולם, היכולת שלו להתפרנס בכבוד, מימושו האינדיבידואלי וצמיחתו האישית. לכן בתהליך נתבונן וננתח את הצרכים שלך כאיש עסקים או כבעלת עסק. נתבונן יחד ונחקור את המצפנים הפנימיים שלך, הערכים והתשוקות שלך, שמתוכם הקמת את העסק, ובאיזה מידה הם באים לידי ביטוי ביומיום. נחקור את מהות העסק ואת מטרותיו הגבוהות. נברר איך אתה מתמודד עם מצבי משבר, דאגות, איך את מקבלת החלטות, ואיך אתם מתמודדים עם נסיבות ומצבים  בלתי צפויים.

נתבונן יחד ונראה מי אתה כמנהל, מי את כמנהלת, כיצד את מקשיבה, מה השפה העסקית שלך ? נבחן את אופי התקשורת שאתה מנהל, ומהן מערכות היחסים המשמעותיות המשפיעות על פעילות העסק. נבדוק באיזו מידה הWell Being  שלך מטופל, בתוך ההקשר של יצירת איזון בין העסק ובין החיים מחוץ לעסק ונעסוק בשאלות של מה אתה רוצה? לאן פנייך מועדות,  מה הכיוון ומה מטרת העל שלך, וניצור התבוננות עמוקה ומרחיקה לכת קדימה.