בתקופה הנוכחית, מה שמתבקש, זה ללמוד לנהל את האנרגיות האישיות.


בתקופה הנוכחית אנשים חווים, יותר מתמיד, עייפות וחסר באנרגיות.

מה שמתבקש, זה ללמוד לנהל את האנרגיות האישיות.

נתחיל ממודעות ומהתבוננות : נבחן את החיים שלנו, על כל היבטיהם ומרכיביהם ונבין מה (או מי) מוסיף לנו אנרגיה ומה מפחית לנו אנרגיה.

מתוך בחירה מודעת, לחיות חיים של אנרגיה מוגברת, אנשים לוקחים אחריות על ניהול האנרגיות בחייהם : הפחתת הגורמים שמורידים את האנרגיה האישית שלי, והוספה יזומה של אותם גורמים שמעלים את רמת האנרגיה האישית.

כשאנחנו בוחרים לחיות מתוך מודעות ומתוך שמחה, אנחנו חיים באנרגיות יותר גבוהות, וחשים בעלי עוצמה.

אני יכולה להעיד, כי אנשים בוגרי התוכניות בהנחייתי יוצרים, שינוי תודעתי והווייתי, כלומר דרך חדשה להתבונן במציאות ובחירה באיזו אופן להתמודד עם המציאות הזו, וכתוצאה מכך חווים גם שינוי ברמה האנרגטית. זהו אפקט תוצאתי של שינוי תדר: חיבור אישי לתדר הידיעה ולתדר השמחה. אנשים חשים שיש להם יותר אנרגיות, וייתכן שזה השינוי המהותי ביותר. 

אנשים שמחים, המקרינים עוצמה וחיים באנרגיות גבוהות, הם גם אנשים ממגנטים, סוחפים, ומשפיעים, שאחרים נמשכים אליהם ורוצים בחברתם, ומהצד השני – אף אחד לא מחפש את חברתם של אנשים כבויים וחסרי חיות. ההיגיון העומד בבסיס הבחירה הזו נעוץ בעובדה, שכשאנשים נמצאים יחד נוצרת השוואת תדרים. האינטרס הפנימי שלי, שפועל באופן בלתי מודע, מכוון אותי למי שהאנרגיות שלו גבוהות, כך שאוכל להשוות איתו תדר ולחוות גם את התחושות הטובות הנלוות לשמחה ולאנרגיות גבוהות. כמו שאמרה האישה במסעדה ב"כשהארי פגש את סאלי" – גם אני רוצה מהדבר הזה שהיא אכלה…

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *